FANDOM


Down

Nieudana próba nadania sygnału H.U.J.

Alfabet Downa - Alfabet wykorzystywany przez do nadawania sygnału ratowniczego. Jest prawdopodobnie żartem z Alfabetu Morse`a, wysyła się nim wiadomości za pośrednictwem internetu

SygnałyEdytuj

  • H.W.D.P to sygnał, który łączy z policją. Głuś nadaje inny sygnał, dosłownie spierdala próbę (H.W.D.C). Ten sygnał brzmi: "Huj w dupę policji" .Żeby policja dojechała, to trzeba czekać godzinę. Sygnał ten też nadają osadnicy na planecie Napletek zaatakowani przez Skurwodaktyla.
  • H.W.D.C to sygnał, który łączy z C'qurwozaurami. Głuś spierdolił próbę i właśnie zadzwonił po C'qurwozaury. Oryginalna nazwa to: "Huj w dupę C'qurwozaurom".
  • H.U.J to sygnał, ratunkowy miał pomóc uczestnikom melanżu w Kantynie Laser na Planecie dla głuchoniemych otoczonych przez oddział Gwiezdnej Floty. Niestety nadanie sygnału nie powiodło się gdyż dodupyzaur obsługujący laptopa skasował Windowsa.

Żródła Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki