FANDOM


Docent Fiutt- Docent wydziału mechaniki teoretycznej.Twórca koncepcji o minerale, który włożony w odpowiedni rdzeń tworzy tyle energii, że ,,ja pierdole''.
Docent Fiutt

Docent Fiutt

BiografiaEdytuj

Nie wiadomo nic o młodości Fiutta, ale uczył się mechaniki teoretycznej. Gdy stał się docentem, opracował koncepję minerału. Wszystko o tym napisał w książce ,,Tyle energii, że ja pierdole''. Później poleciał ze swoim zespołem naukowym do galaktyki Khutas, gdzie się rozbił. Dalsze przeżycia opisał w swoim pamiętniku. ostatecznie został zabity przez Torpedę. Walił konia "w tylu miejscach, że aktorzy porno mogą mu pozazdrościć". Skręcił chujowi kark.

CharakterystykaEdytuj

WYGLĄD:Jest to kosmita nieznanego gatunku który ma dość wąską głowę kstałtem przypominająca lejek.Ma brązowe włosy,a po kilkunastu latach dorobił się także zaniedbanej siwej brody.Posiada także chude i długe łapska służące tylko do jednego celu.... do śmigania kapucyna oczywiście.

CHARAKTER:Jest dość inteligenty,ale także strasznie napalony na trzepanie samego siebie.Można mu także zarzucić,że jest troche pedalski (pisał w swoim pamiętniku,że nie spodobałby mu się seks z kobietą).Wszystko go podnieca.

WystępowanieEdytuj

Kapitan Bomba: Zemsta Faraona

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki