FANDOM


Dominik - Kurvinox nazywany zdrobniale Domino, jeden z pasażerów TYTANISA. Podczas partii pokera
Domino i jego makao

Domino i jego makao

niedaleko portu gdzie dokował TYTANIS przegrał całą pensję swojego towarzysza, Matea podczas gry z Dodupyzaurem. Domino pomylił pokera z makao i postawił ostatnie pieniądze, które zgarnął przeciwnik i Kurwinox wyszedł na durnia o czym nie omieszkał powiedzieć mu Mateo. Między kolegami doszło do rękoczynów. Dominik i Mateo podczas udawanej walki zmówili się, że ukradną przegrane pieniądze. Dodupyzaur usłyszawszy plan Kurvinoxów dołączył się do bójki, ale nie mógł interweniować z powodu prawdopodobnego skręcenia piszczela. Koledzy szybko zagadali Dodupyzaura, a następnie Domino po wcześniejszym zabraniu przegranej gotówki ukradł dwa bilety na TYTANISA z kurtki Dodupyzaura. Tylko Domino zdołał dotrzeć na statek gdzie okazało się, że ma bilety na miejsca w klasie ekonomicznej, której standard był bardzo niski. Stojąc przy barierce Domino został obrzygany przez Antonia z wyższego pokładu płynącego pierwszą klasą. Obaj po ujrzaniu siebie poczuli pożądanie i chcieli się spotkać. Domino zdołał dotrzeć do Antonia przez zsyp na śmieci w barze, który w klasie ekonomicznej pełnił rolę miejsca, z którego brano jedzenie serwowane klientom, a w pierwszej klasie za jego pośrednictwem pozbywano się wszelkiej maści śmieci. Kochankowie spotkali się podczas samotnej kolacji bogatego Antonia, który spędził ze swoim obiektem westchnień romantyczne chwile i odbył z nim stosunek. Podczas stania na dziobie rozmarzony Antonio w pewnej chwili zorientował się, że stojący za nim przed chwilą Domino zniknął, a wraz z nim portfel wypchany gotówką. Po zderzeniu z górą lodową statek zaczął tonąć. Dominik znalazł muszle klozetową, na której wiosłując skradzionym portfelem chciał dopłynąć do USA. Napotkał po drodze Antonia, któremu sprzedał swoją "szalupę" za piątaka po czym zamarzł, a jego zwłoki zniknęły w oceanie.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki