FANDOM


Dziennik który pisał Docent Fiutt gdy rozbił się w galaktyce Khutas.

Treść dziennikaEdytuj

32 wrzesień, dzień po katastrofie transportowca, nikt nie przeżył kraksy podczas lądowania, oprócz mnie oczywiście. Uratował mnie popęd. Trzepałem się pod kołdrą. Pierze Skurwola zamortyzowało uderzenie. Według obliczeń jesteśmy w galaktyce Khutas, hmm Khutas;ale to brzmi,czekaj pamiętniczku muszę śmignąć kapucyna. Aaachh! ,to jest takie super! Boje się,że jak wreszcie spróbuję z babą,to mi się nie spodoba hmmm,hmmmm-aaach! kurwa mać... Aaaaaach! Aaaaaa....

33 września, Nie wiem ile minęło dni od katastrofy transportowca.Powoli tracę rachubę czasu.Powinienem pochować towarzyszy,ale na razie nie mam na to czasu.Przyznam ci sie do czegoś pamiętniczku, jednemu zajebałem portfel. Nie powiem któremu,żebyś nie miał na mnie haka. Kopulacja musi być bardzo niewygodna, po co robić babą skoro można zrobić to ręką. Nie mogę stąd wyjść,na zewnątrz jest zbyt niebezpiecznie. Coś mi mówi,że na tym statku spędze ostatnie dni mojego życia... Kurwa mać! Aaaaaaaaaach! Aaaaaaaaaa.... Postaram sie dobrze wykorzystać ten czas.

Ostatnie miejsce zaliczone. Robiłem to już w tylu miejscach,że aktorzy porno mogą mi pozazdrościć. Szyb wentylacyjny,szambo,zsyp na kartofle,ubikacja,pomieszczenie gospodarcze, i najlepsze-ubikacja.

Nie wiem czy jest pażdziernik czy czerwiec, zresztą gówno mnie to obchodzi, mam inny problem. Próbowałem już wszystkiego: prawą ręką,lewą ręką, oburącz jak miednicę i chlust mydliny na spodnie żyć nie umierać! Ale wszystko co dobre, szybko się kończy;skręciłem ptakowi kark.teraz gdy staje, ból jest nie do wytrzymania. Muszę uważać żeby sie nie podniecać. Hmmm, woda utleniona-argh... M'AAAAAAAAAAAAAAAAACH!

Nie moge dłużej tu zostać, wszystko mnie tu kręci. Zbyt wiele podniecających wspomnień .Dlatego postanowiłem opuścić statek,nawet gdybym skończył w paszczy jakiegoś potwora. Hmmmm,skończyć w paszczy hmmmm-AAAACH! Żegnaj pamiętniczku!

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki