FANDOM


Epiccy rycerze-amatorski serial produkowany przez trzech kurvinoksów. Był przez chwile emitowany na stacji Rebel.tv

FabułaEdytuj

Trzej rycerze: elf, krasnolud i człowiek ruszają do labiryntu Downa, by zdobyć magiczną broszkę oraz zabić cyklopa smoka czarnoksiężnika, który jest Duchem Dupy.

Historia serialuEdytuj

Trzech kurvinoksów znudzonych śmiganiem kapucyna, chlaniem i oglądaniem potajemnie porno zmienili swoje hobby na fantasy i RPG. Po wielu sesjach w grę Labirynt Downa (tak zgaduje) postanowili nakręcić serial. Wzięli kamerę, umówili się i zaczęli nagrywać. Po nagraniu od cholery filmików i wrzuceniu ich na VHS postanowili dzwonić z pogróżkami do stacji Rebel.tv. Po straceniu cierpliwości włamali się do stacji i kazali puścić cały maraton, a pracowników, w tym Modesta Bombę wzięli na zakładników. Serial miał bardzo słabą oglądalność (prawie zerową). Po uwolnieniu stacji z rąk szalonych maniaków RPG serial wycofano.

ŹródłoEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki