FANDOM


Dfdf
Faraon Mumia znowu rozpierdala cały kosmos 3 - film akcji, którego zapowiedź była wyświetlona w filmie Kapitan Bomba: Zemsta Faraona. tuż po zapowiedzi serialu Wojownicze Żółwie Hudo.

Głównym bohaterem tego filmu jest niejaki Pan Wołodyjowski, z zawodu archeolog. Łazi on po piramidach, aby odnaleźć Drakulę. W końcu odnalazł, ale ten zaczął strzelać do niego laserem z oczu. Dowiadujemy się również, że w lampie mieszka krasnal od Coca-Coli, który niechętnie pomaga Wołodyjowskiemu, tłumacząc, że nie jest Gandalfem. Po załatwieniu Drakuli pojawia się tytułowy faraon mumia. Przeciw niemu walczą w.w. bohaterowie, Jeden z nich (a konkretnie krasnal) znajduje czas na zabawianie się z dodupyzaurami płci żeńskiej, które są gotowe na pokazanie  fiuta za symboliczną stówę.

Producenci tego filmu, którzy wydali takie superprodukcje jak Dżuma czy Dżumandżi 2, utrzymują, że fabuła Trójki jest praktycznie taka sama jak w Jedynce i Dwójce, pomimo okrojonego budżetu. W filmie ponoć miała dominować akcja, aczkolwiek dodali też niewielką dozę romansu.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki