FANDOM


Ohanhutep jest to robo-faraon który lubi siać terror i rdest. Ma u swego boku generała Sramzesa i analbisów.

Wystąpił on w filmie "Kapitan Bomba Zemsta Faraona". Znany z filmów "Faraon mumia znowu rozpierdala cały kosmos" 1,2 i 3 w przeciwieństwie do tego z filmu był z blachy a nie z plastiku na co generał gwiezdnej floty był zły. Dwóch pracowników tamtejszego magazynu (znani z filmu z psem) obudzili go jeden ponieważ miał problemy ze wzwodem wsadził mu łopatę w dupę a drugi chuja do mordy i tak cywilizacja ludzka przestała istnieć.

Skąd się wziął w magazynie.

Kapitan Bomba wraz z Sebkiem i Januszem mieli odszukać ekipę archeologów. Jednak byli już martwi zbiły ich analbisi którzy potem zrobili bałwanka z gówna a potem kulig. Gwiezdny patrol trafił do komnaty z trumną Ohanhutepa i wzięli ją ze sobą ponieważ wtedy analbisi ich nie atakowali wszystko filmowała ekipa z turkucia ( zwiadowcy sułtana kosmitów). Gdy zobaczył na filmie sarkofag który wynosił Bomba z towarzyszami tak się przestraszył, że aż się przeżegnał.

Ohanhutep

Ohanhutep

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki