FANDOM


JP 100%
Jp 100%
Serial Kapitan Bomba
Miejsce Planeta Szczypiemniebobyłobezgumy
Misja Rozpierdolić ławicę agresywnych bąków
Nr odcinka 136
Sezon IX
Długość odcinka 8:34
Data premiery 15 stycznia 2013 r.

JP 100% - 136. odcinek Kapitana Bomby. Na Youtube odcinek został opublikowany 15 stycznia 2013 r.

Fabuła Edytuj

Odcinek rozpoczyna się od zatrzymania dwóch kibiców RKS Huwdu, Szczepana i Jubego, z powodu wypicia piwa i papierosa pod zakazem. Kibice proszą molicjantów o wypuszczenie w trybie natychmiastowym, ponieważ mają ostatni tramwaj. Tymczasem molicjańci używają rasizmu, gdy gruby skurwol z RKS'u trzymał piwo (według kierowcy wozu molicyjnego, kurvinoxa, podczas gdy molicjant skurwol Władek obraża kurvinoxy, włącznie z kolegą. Kibice dają łapówkę w postaci 100 zł, a jednak trafiają do więzienia na 48 h za piwo, ponieważ Juby myślał że to jest w cenie łapówki.

W międzyczasie dwaj kibice Polonii Napleton śpiewają o swojej drużynie. Powtarzają tą zwrotkę, jednak kibic RKS'u wtrąca się śpiewając: Polonia zawsze kurwą jest.Jeden z kibiców Napletona wstaje i zaczyna rozmawiać z kibicem z RKS'u:

Kibic z Napletonu: Yyy... która godzina?

Kibic z RKS'u: 15 po ósmej

- Yyy... kopsnij szluga.

- Proszę- A ogień?

- Kolego, chcesz się napierdalać, to powiedz, ale ostrzegam, znam sumo.

Kibic z Napletonu, ostrzegł swojego kolegę Pawła, że kibic z RKS'u zna sumo. Kibice z Napletonu leżą pobici, podczas gdy ten z RKS'u ukradł od nich pieniądze. Nazywa ich pieprzonymi gołodupcami. Powiedział, że kupi za te drobne Prytę. Kibice z Napletonu wstają, obrażają się nawzajem i biją się. Zatrzymuje ich Molicja. Wsadzają ich do celi z kibicami, z którymi spotkaliśmy się na początku. Juby ogłasza policyjną prowokację.

W międzyczasie, Komputer oznajmia, gdzie się znajduje ekipa Kapitana Bomby. Okazuje się, że są na Planecie Szczypiemniebobyłobezgumy, gdzie mają zabić ławicę bąków. W zbliżeniu, bąki Krzychu i Michał, także uczestniczą w walce z ekipą Bomby. Krzyś wpada na pomysł, by użyć żądła. Michał odradza ten pomysł, lecz Krzyś leci żądlić. Żądli Sebka i oznajmia Michała, iż wyśle SMS do Bogusi. Michał błaga go, żeby nie wysyłał, a w zamian spełni życzenie. Ma pocałować Krzysia, z językiem. Twierdzi, że zwariował. Krzyś wysyła i umiera. Michał dociera za późno. Niedługo Bogusia do niego dzwoni. Michał postanawia popełnić samobójstwo. Tymczasem ekipa jest cała pożądlona, Sebek ocenia to dziwne zwycięstwo, a Janusz mówi, żeby przydała się cebula na użądlenia. Bomba jednak rozkazuje podłożyć dynamit pod pasiekę i spie*dalać

Zakończenie Edytuj

Kibice drużyn Napletonu i RKS'u jadą furgonetką Służby Więziennej i śpiewają "Zawsze i wszędzie, policja jebana będzie" (parodia "Nic się nie stało"). Kierowcy furgonetki oznajmiają, iż że są ze Służby Więziennej. Kibole śpiewają "Służba Więzienna to ch*uje" (Sto lat). Kierowca idzie do kiboli, iż obrażają Służbę. Juby jest "poetą" tych piosenek, a kierowca mówi, że odpowiedzialność będzie grupowa, jednak pracownik zostaje zastrzelony przez Bombę. Póżniej do furgonetki rzuca granata, i wóz wybucha, zabijając wszystkich, kto był w środku.

Ciekawostki Edytuj

  • Piosenki były parodiami "Nic się nie stało" i "Sto lat"
  • W tym odcinku Molicja parodiuje policję

Wideo Edytuj

http://youtu.be/iLQUER8155w?list=PL0AC5E0D083023CFB

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.