FANDOM


Kantyna laser

Wnętrze kantyny


Kantyna Laser to lokal na Planecie dla głuchoniemych, gdzie kosmici spędzają czas w weekendy (u kosmitów weekend występuje w Poniedziałek i we Wtorek). Kantyna była zaprojektowana pod bunkier, więc jest budynkiem pancernym, posiada zasuwane stalowymi płytami okna i drzwi. Minusem jest to, że nie ma tam radiostacji i internetu (no, czasem jest jedna kreska). Obok znajduje się stacja LUX Gaz

W kantynie w ramach fajrantu rozrywki szukają różne gatunki kosmitów - Kurvinoxy, Dodupyzaury i przedstawiciele bliżej nieokreślonych ras. Oprócz tańczenia mogą zamówić u barmana gówno na miejscu lub w miseczce (z chrzanem lub ćwikłą) oraz skorzystać z usług miejscowej prostytutki (aczkolwiek ta samica Kurvinoxa to jednak za wysokie progi dla kosmitów, przykładowo na studniówce starszej siostry obsługiwała Zdupydomordyzaura).

Kantynę zaatakowała załoga Gwiezdnego Patrolu z Kapitanem Bombą na czele. Większość bywalców "Lasera" zginęła, ale niektórzy przechytrzyli agresorów i zabarykadowali się w środku. Po balandze wszech czasów popełnili samobójstwo.

O Kantynie Laser śpiewa zespół muzyczny Orbita Dupy podczas Ekonomicznych Uproszczonych Rozgrywek Ogólnogalaktycznych.

Źródło: Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki