Fandom

Kapitan Bomba Wiki

Kantyna Laser

453strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij
Kantyna laser.jpg

Wnętrze kantyny


Kantyna Laser to lokal na Planecie dla głuchoniemych, gdzie kosmici spędzają czas w weekendy (u kosmitów weekend występuje w Poniedziałek i we Wtorek). Kantyna była zaprojektowana pod bunkier, więc jest budynkiem pancernym, posiada zasuwane stalowymi płytami okna i drzwi. Minusem jest to, że nie ma tam radiostacji i internetu (no, czasem jest jedna kreska). Obok znajduje się stacja LUX Gaz

W kantynie w ramach fajrantu rozrywki szukają różne gatunki kosmitów - Kurvinoxy, Dodupyzaury i przedstawiciele bliżej nieokreślonych ras. Oprócz tańczenia mogą zamówić u barmana gówno na miejscu lub w miseczce (z chrzanem lub ćwikłą) oraz skorzystać z usług miejscowej prostytutki (aczkolwiek ta samica Kurvinoxa to jednak za wysokie progi dla kosmitów, przykładowo na studniówce starszej siostry obsługiwała Zdupydomordyzaura).

Kantynę zaatakowała załoga Gwiezdnego Patrolu z Kapitanem Bombą na czele. Większość bywalców "Lasera" zginęła, ale niektórzy przechytrzyli agresorów i zabarykadowali się w środku. Po balandze wszech czasów popełnili samobójstwo.

O Kantynie Laser śpiewa zespół muzyczny Orbita Dupy podczas Ekonomicznych Uproszczonych Rozgrywek Ogólnogalaktycznych.

Źródło: Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki