FANDOM


Zemsta Faraona - logo

Logo filmu

Kapitan Bomba: Zemsta Faraona - drugie animowane, pełnometrażowe dzieło GIT Produkcji. Umieszczony jest w uniwersum Kapitana Bomby, choć nie jest fabularnie powiązany z serialem. Film miał premierę 5 października 2012 roku w sieci kin Helios. 28 stycznia 2013 film pojawił się na oficjalnym kanale kartonów na YouTube. Muzykę do filmu nagrał polski zespół heavymetalowy Night Mistress.

ProdukcjaEdytuj

Zemsta Faraona - plakat

Plakat

Wkrótce po premierze Kutapokalipsy, twórcy zapowiedzieli pracę na drugim przedsięwzięciem. 18 lipca 2012, na oficjalnym koncie kartonów, pojawił się pierwszy zwiastun.

FabułaEdytuj

Gwiezdny Patrol otrzymuje misję zbadania, co dzieje się z ekipą archeologów. Okazuje się, że przypadkowo wybudzają oni starożytne zło - faraona Onanhutepa. Galaktyka Kurvix zostaje zajęta przez jego wojsko. Jedyną szansą na przywrócenie dawnego ładu jest Tytus Bomba, który musi odnaleźć Minerał Fiutta...

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki