FANDOM


Klaudia
Serial Kapitan Bomba
Miejsce
Misja
  • Zrobić porządek
  • Bezpieczny powrót do Galaktyki Kurvix
Nr odcinka 2
Sezon III
Długość odcinka 8:41
Data premiery 2008

Klaudia - 57 (82) odcinek serialu Kapitan Bomba.

FabułaEdytuj

Na planecie ?zda 12 Gwiezdny Patrol napie***la w kosmitę wyposażonego w pole siłowe. Pociski nic mu nie robią, jest teoretycznie nieśmiertelny. Bomba wpada na pewien pomysł. Puszcza bąka, na co kosmita odpowiada potężnym piardnięciem. Ze względu na pole siłowe zaczyna się dusić. Okazuje się, że był to tylko żart, jednak postanawia wyłączyć pole, by móc na chwilę odetchnąć świeżym powietrzem. Wtedy Kapitan wydaje okrzyk Nap***alamyyyyy!, jednak na przekór losu z zegarka kosmity rozlega się sygnał zwiastujący śmierć naturalną. Po chwili zdycha. Sebek zauważa obecność drugiego osobnika, po czym ekipa Orzeła 1 zaczyna ostrzał. Ten kosmita także jest odporny na pociski z karabinu, jednak on także po chwili umiera ze starości.

Załoga po wykonaniu misji wraca rakietą do galaktyki Kurvix. Sebek z nudów proponuje grę, w której jeden zadaje pytanie, a drugi musi na nie odpowiedzieć. Szeregowiec wypytuje więc kapitana:

Czy kochał się pan kiedyś z męż... Yyyy... Dobra. Czy prowadził pan kiedyś rakietę po pijaku?

Nie zaprzeczam.

Dobra, a czy... yyy... czy chodził pan kiedyś w jednych majtkach i skarpetkach więcej niż przez jeden dzień?

Tak.

Mhm. A co by pan zrobił, gdyby się pan dowiedział... na przykład... O! Niech będzie takie pierwsze z brzegu: Co by pan zrobił, gdyby się pan dowiedział, że pańska siorka opierdala kiełbachy kosmitom?

Jeżeli jeszcze raz zadasz mi kiedyś to kretyńskie pytanie, wiedząc, że nie mam siostry, to przysięgam, a drugi tępy chuj jest moim świadkiem, że upierdolę ci łeb jak Kurvinoxowi! Ale dzisiaj mam dobry humor i odpowiem ci na to pytanie: Jeżeli się kochają, to chuj z nimi.

Nagle w radiu słychać wiadomość od Admirała. Rozkazuje on polecieć na planetę HU?, sektor Radox 3, by zdobyć tajemniczy przedmiot. Wtedy Bomba zdaje sobie sprawę, że Admirał powinien przebywać na rybach. Okazuje się, że sygnał nie pochodzi od niego, tylko od trzech kosmitów: Pawła, Mikołaja i ?tara. Jeden (jako Admirał) mówi, że najadł się Wodorostów Dewali na Tyberiuszu 7. Poprawia się, ponieważ miał na myśli pizzę.

Załoga udaje się zatem w wyznaczone miejsce. Wchodzą do jaskini. Tajemniczym przedmiotem okazuje się być... gówno z wetkniętą karteczką o treści Ręce do góry skórwysyny. Po chwili zostają zaatakowani przez trzech kosmitów. Tytus puszcza bąka, przeciwnicy padają ze śmiechu. Kapitan upie***la ich bez słowa. W tym momencie, w mikrofalówce Mikołaja odzywa się Sułtan Kosmitów. Bomba odpowiada tekstem: Donna mamma es chujoczita.

Po misji Sebek wraca do domu. Pragnie pochwalić się Klaudii zdjęciami. Oszałamia go widok siostry opier***ającej kiełbachy dwóm Kurvinoxom.

OdcinekEdytuj

KAPITAN BOMBA - KLAUDIA (ODC08:42

KAPITAN BOMBA - KLAUDIA (ODC.57)

CiekawostkiEdytuj

  • Debiutancki odcinek Klaudii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.