FANDOM


Kujowy kokos

Kujowy kokos

Kujowy kokos - bardzo rzadki grzyb występujący w galaktyce Kurvix, pojawił się tylko w odcinku 64.

CharakterystykaEdytuj

Jego rzeczywiste istnienie jest określane jako "pół legenda, pół prawda, pół nieprawda". Mimo że "zapierdala rzygowinami" to jest jednym z najsmaczneijszch grzybów w galaktyce Kurvix. Aby smakował najlepiej, należy wykonać odpowiedni rytuał, polegający na pokryciu dłoni kałem, dokładnym rozsmarowaniu i powciskaniu pod paznokcie, następnie umyciu i ponownym  pokryciu kałem, ale w mniejszej ilości. Następnie można zacząć jeść grzyba, przy czym należy popijać wodą, w której wcześniej umyło się ręce. Wiadome jest że smakuje tak wyjątkowo, że kosmita który go raz spróbuje woli umrzeć niż zostać pozbawionym ponownej możliwości konsumpcji Kujowego kokosa. Niestety, w jedynym znanym przypadku znalezienia owego grzyba potwierdził się ów fakt, ponieważ na miejscu zjawił się Kapitan Bomba.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki