FANDOM


Kutang Pan

Kutang Pan podczas medytacji

Jeden pindol był cieniutki, a drugi gruby jak świnia. Może ukąszenie świni boli, lecz to rany po leszczynie goją się dłużej.

Jedna z mądrości Kutang Pana

Kutang Pan to przywódca Kutang Klanu, mistrz uników i nieudanych sentencji. Jest on kurvinoxem o czerwonych oczach i ciemnozielonej skórze. Nie jest wiadome, czy istniał naprawdę, czy była to tylko senna imaginacja Bomby. Chociaż to kurvinox miał normalną brodę z włosów i normalne wąsy. Jest to chyba jedyny kosmita którego Bomba szanuje.

Kutang KlanEdytuj

Jest to jedyny członek Kutang Klanu, który zwyciężył w turnieju Kutarate/Hudo. Dokonał tego, ponieważ przez całą walkę spie***lał przed przeciwnikiem, po czym rozprawiał się z nim. Został wybrany przewodniczącym klanu. Wysyłał swoich ninja, by złapali Kapitana Bombę, ponieważ uważał go za świetnego wojownika odpornego na ból. Myślał, że Tytus wygra puchar, gdyż wiedział, że jego ninje raz dostaną w ryj i już klepią w matę. Dzięki morderczym treningom, nowy adept prowadził, by móc walczyć w finale z Jurasem. Zaskoczony Pan pie***lnął na zawał z podnietki.

Po śmierciEdytuj

Duch Kutang Pana objawił się Bombie podczas finałowej walki. Po raz kolejny ukazał się w stanie medytacji, gdy Bomba poprosił o pomoc w zabiciu Nadesrała. Wielokrotnie Bomba kierował się później naukami Kutang Pana np. stosując cios z potylicy w kostkę, aby pokonać groźnych przeciwników.

ŹródłaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.