FANDOM


M20
Kutanoid
Imię Marcin
Powiązania *Sułtan Kosmitów (pracodawca)
Rasa Kutanoid (pół-człowiek pół-kurvinox)
Cechy szczególne tytanowy odbyt, dupa w miejscu ryja, jajca w miejscu dupy,
Informacje

Bomba, ty żydku...

Ostatnie słowa Kutanoida przed śmiercią


Kutanoid - potężny, najgroźniejszy kosmita wysłany przez Sułtana Kosmitów w celu dostarczenia mu żywego kapitana Tytusa Bomby.

WyglądEdytuj

Jest koloru czerwonego. Posiada 2,5m wzrostu. W jego ciele są tytanowe kuloodporne powłoki, ultra-płytki tytanowy odbyt uniemożliwiający wsadzenie w niego karabinu, atomówkę i siusiacza z betonu. Posiada dupę ulokowaną w miejscu, gdzie powinna znajdować się morda. Wyglądem przypomina szatana. Potrafi latać i strzelać z ręki czymś w rodzaju lasera.

PochodzenieEdytuj

Jest hybrydą człowieka i Kurvinoxa, przez co nie ma słabości do wąchania gówna. Znany jest jeden okaz Kutanoida o imieniu Marcin. Kutanoid jest o wiele potężniejszy od Skurwiwija, jak mawiał Tytus Bomba, Skurwiwij to śmierdzący dupą siusiaczek przy Kutanoidzie.

Porwanie Bomby i śmierćEdytuj

Po masakrze w kopalni tlenku żelaza na planecie KUUUTAX, Kutanoid zabrał Tytusa Bombę do Sułtana Kosmitów, dla którego pracował jako najemnik. Po egzekucji Bomby i przydzieleniu tępym ch*jom nowego kapitana, J.J. Torpedy, widzimy go po raz kolejny. W chwili, gdy Kutanoid zamierzał wykończyć załogę, pojawił się Mkbewe (jeszcze w ludzkiej formie), który jednak został zabity po próbie wsadzenia Kutanoidowi karabina w dupę. Kutanoid miał już zamiar wykończenia drużyny Torpedy, jednak zaraz potem zginął z rąk kapitana Bomby, który wiedząc, gdzie ten posiada dupę, wsadził mu w ryj granat.