FANDOM


Marzenia się spełniają! Przygodo witaj!
Mateo po śmierci rodziny
Mateo w swoim pokoju

Mateo w swoim pokoju

Mateo - Dodupyzaur, podróżnik.

WigiliaEdytuj

Ściśle przestrzega wszelkich tradycji, takich jak "Potrawy w wigilie je się w kolejności" i "Pizze wpierdala je się łapami". Jego marzeniami było zwiedzić trochę świata (np. kopalnie torfowe, igrzyska na planecie wojny, kutasenat w chujowe gody) i żeby podczas świąt przygarnąć zbłąkanego wędrowca. Podczas wigilii, uświadomił sobie, że mógł kiedyś posłuchać matki (sprzedać dom w pizdu, Judyte kurwe z torbami puścić i chłopaka oddać do armii). Nie wytrzymał już swojej rodziny i poszedł obchodzić wigilie samemu w swoim pokoju. Jako jedyny z jego rodziny, nie został zabity przez Kapitana Bombę. Zawsze udawało mu się przypadkowo uniknąć śmierci z rąk Bomby.

PodróżeEdytuj

Prawdopodobnie zawsze chciał podróżować,ale jego rodzina na to nie pozwalała. Gdy wszyscy zostali zabici przez Kapitana Bombę, spełniło się jego marzenie.

Będąc ubrany niczym Wojtek Cejrowski, Mateo odwiedził takie miejsca jak:

  • Planeta Wojny
  • Kutasenat w chujowe gody
  • Wodogrzmoty Dorna

- Krzyż Admirała pod pałacem Gwiezdnej Floty

- Najdłuższy most kolejowy w kosmosie (tak jakby)

- Ośrodek Bekas na Mazurach

CiekawostkiEdytuj

- Jego ulubioną potrawą jest tort z salami 

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.