FANDOM


TGF 11

Logo telewizji TGF 11

TGF 11 (Telewizja Gwiezdnej Floty) - kanał telewizyjny, w którym można śledzić m. in. przebieg wyborów na admirała Gwiezdnej Floty oraz mecze. Telewizja ta ma jednak problemy z wyświetlaniem poprawnej godziny, ponieważ niezależnie od pory dnia zegar pokazuje na tym kanale cały czas godzinę 20:03. Prezentem jest Kamil Dupczok.

Nazwa tego kanału jest prawdopodobnie parodią nazwy kanału TVP 1. Liczba 11 najprawdopodobniej odnosi się do doby, jaka panuje w Galaktyce Kurvix lub jest to celowy zabieg, aby uniknąć powielenia jedynki. Jest o tym wspomniane w odcinku To już nie to samo, że w Galaktyce Kurvix dzień jest krótszy niż na Ziemii, a noc jest taka sama.

Muzyczka na początkuEdytuj

''TGF 11,wybory na pełnej k****e.Była puszczana tylko w czasie wyborów na admirała.Nie wiadomo czy ma jakąś inną piosenkę.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki